Hollywood'dan Güzellik Sırları


Ünlü yıldız eşit miktarda tam yağlı süt ve maden suyunu bir sprey şişesinde karıştırıyor ve ekstra nem için gün boyunca birkaç kez yüzüne püskürtüyor. Ayrıca cildin canlanması için eşit miktarda domates suyu ve kili karıştırıp cildine peeling yapıyor. 
Cindy Crawford


Jennifer Love Hewitt 

Sivilce için diş macunu kullananlardan. Yalnız bu formülü test etmiş birisi olarak çok sık kullanmamanızı ve tamamen beyaz olan bir diş macununu tercih etmenizi öneririm. Mercimek tanesi kadar kullanmak yeterli olacaktır.


Daisy Fuentes 

Yağ yakımı için papatya çayını gün içinde birkaç kez tüketiyor. Yemeklerden sonra sindirime yardımcı olarak kullanılan papatya çayı yağ yakımı için iyi bir tercih olabilir.Catherine Zeta-Jones

Saçlarını parlak tutmak için hint yağı kullanıyor. Ayrıca iki haftada bir ev yapımı diş macunu kullanarak dişlerini daha parlak ve beyaz tuttuğunu söylüyor. Bunun için birkaç tane çileği az miktarda kabartma tozu ile mikserden geçiriyor.


Rihanna

Cildini canlı ve diri tutmak için bol bol su içiyor ve bol bol da yüzüyor. Rimeli ve allığı vazgeçilmezleri.Angelina Jolie

Jolie, günlük hayatında makyaj yapmıyor ve her zaman doğallıktan yana. Gözlerine çay kompresi yapıyor ve saçlarını defne sabunlu şampuanla yıkıyor. Belki de en önemli sırrı cildi için gül yağı tercih etmesi.

Katherina Hepburn

Limon, su ve şeker karışımı ile peeling yapmayı severdi. Gerçekten de bir çok markanın peeling formüllerinde toz şeker bulunuyor. Neden biz evde denemeyelim ?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Son Yazılar

recentposts

Bir yazı daha...

randomposts