Blog Tanıtımı

Merhabalar 
Sevgili arkadaşım Meri'nin bloğunun tanıtımını yapmak istiyorum. Aşağıda blog tanıtım yazısı Meri'nin anlatımıyla bulunuyor. Tavsiye ederim :)


Blog Adı: Diary Of Meri
Kategori: Kozmetik/Kore Dizileri/Yemek Tarifleri/Filmler/Kitap

Merhaba
Ben Meri.Diaryofmeri blogunun sahibi.Blogumda göreceğiniz herşeyi severim.Kozmetik özellikle Kore kozmetiği,başta Kore dizi ve filmleri olmak üzere çeşitli dizi ve filmleri izlemeyi,değişik tarifler denemeyi,kitap okumayı severim.Blogumda ürün deneyimleri,ürünler hakkında bilgiler edinebilirsinz.
Özellikle Kore kozmetiği ve Kore makyaj teknikleri de bulacağınız eğlenceli yazılarım da mevcut.Kore makyaj tekniklerinin yanı sıra bazı dizi karakterlerinin makyajlarının anlatışını da bulabilirsiniz.Dizilerinin ve filmlerinin konusu bana uyduğu sürece bolca Kore dizi ve filmleri izlemeyi seviyorum.Genellikle konu tercihim; tarihi,polisiye,fantastik oluyor.Bunları izledikten sonra blogda haklarındaki bilgileri,konuları ve yorumlarımı paylaşıyorum.Ayrıca diğer ülkelerin film ve dizileri hakkında da bilgi ve yorum bulabilirsiniz.
Yemek tarifleri denemeyi ve bunlardan değişik olanları blogda paylaşmayı seviyorum.Bazı merak ettiğimiz Asya tatları haram-helal açısından bize uygun olmayabiliyor ve bunların tariflerini helal olacak şekilde deneyerek helal olarak yenebilir tarifler ortaya çıkararak tarifleri blogda paylaşıyorum.
Birçok meşhur Kore yemeği tarifini blogumda bulabilirsiniz.Kitap okuma alışkanlığını yeni edinsem de hemen alıştım.İlk önce sevdiğim türde kitaplarla başlayıp sonra daha değişik kitaplar okumaya devam ettim ve bu kitapların da yorumları blogda oluyor.Bunların dışında her ay düzenli olarak bitenler ve favoriler yazılarımı bulabilirsiniz.
Bir de kedi annesiyim ve bununla alakalı da yazılarım mevcut.Bakımı,sahiplenmemiz,nelerden hoşlanır bunlar hakkındaki yazılarıma blogda ulaşabilirsiniz.
Bunlardan biri yada birkaçı sizin de ilgi alanınıza giriyorsa bloguma beklerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Son Yazılar

recentposts

Bir yazı daha...

randomposts